CATA TFH 6630 BK /A Hood, Energy efficiency class A+, Width 60 cm, Max 605 m /h, Touch Control, LED, Black CATA
- TootjadCATA
- Mudel: 02010302
- Saadavus: 5
-
234€
CATA TFH 6630 BK /A Hood, Energy efficiency class A+, Width 60 cm, Max 605 m³/h, Touch Control, LED, Black CATA
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 660.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross weight | 7.50 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Net weight | 6.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Producer | CATA |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: cata tfh 6630 bk a hood, energy efficiency class a, width 60 cm, max 605 m h, touch control, led, black cata, 02010302, cata, ohupuhastid

